Conforama, Türkiye’deki ilk mağazasını açtı

21 Mart 2013 Perşembe

Avrupa’da toplam 265 mağazası olan Conforama, Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açtı

conforama-turkiyedeki-ilk-magazasini-acti

Fransa ve Avrupa’da ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında en büyük markalardan biri olan Conforama, Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili, Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert, Steinhoff International CEO’su Markus Jooste, ve Conforama Türkiye Genel Müdürü Stéphane Mircad’ın katılımıyla Türkiye’deki ilk mağazasını bugün açtı.

İstanbul’un Anadolu yakasında, Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 600 metrekarelik alana kurulu mağazada kanepeler, oturma grupları, yemek ve yatak odası takımları gibi pek çok mobilya çeşidinin yanı sıra dekorasyon malzemeleri ve elektronik aletler de yer alıyor.

Açılışta konuşan Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert, “Genç ve dinamik nüfusuyla gelecek vadeden Türkiye’de ilk mağazamızı açmaktan büyük gurur duyuyorum. Türk müşterilerin, Conforama’nın çok cazip fiyatlara sunacağı zengin mobilya ve dekorasyon seçeneklerini beğeneceğini düşünüyorum. İstanbul'daki bu ilk mağazamızın başarısına bağlı olarak Türkiye’de, tabii ki yine İstanbul’da ve ayrıca Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde de mağazalar açmayı planlıyoruz” diye konuştu.

 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri