Converseden Sosyal Sorumlulukta Dev Adım

16 Eylül 2008 Salı

Converse, geliri Türk Kalp Vakfı ve Tema Vakfına aktarılacak olan Shoe-Art İstanbul 2008 Açıkhava sergisine 3 dev ayakkabısı ile katılıyor.

converseden-sosyal-sorumlulukta-dev-adim
Conversein 100. yılını vurgulayan 20th Century isimli ayakkabı Derin Çiler ve Kağan Torosun imzasını taşıyor. Streetart temasından yola çıkarak tasarlanan ayakkabıda, yirminci yüzyıla damgasını vuran ikonlar stilize edildi. Karakter illüzyonların yer aldığı ayakkabı Cevahir Alışveriş Merkezinde sergileniyor.Dünyadaki ilk basketbol ayakkabısını üreten ve yüzyıldır sürekli kendini yenileyerek görünümü ile çarpıcı, rahatlığı ile kullanışlı modeller geliştiren Converse, basketbola verdiği önemi Shoeart için tasarladığı ayakkabısı ile de vurguluyor. Kıvanç İlhanın tasarımını yaptığı dev Converse ayakkabı Kanyon AVM önünde canlı rengi ile İstanbullulara boy gösteriyor.Müzik ile sıkı ilişkisini sonbahar sezonu için hazırladığı Kurt Cobain ve Grateful Dead koleksiyonları ile pekiştiren Converse, üçüncü ayakkabısını da müzik temasından yola çıkarak hazırladı. Conversein özgür, dinamik ve eğlenceli ruhundan esinlenerek Yeah ismini alan ayakkabının tasarımını Derin Çiler ve Kağan Toros yaptı. Dev ayakkabı Ekim sonuna kadar Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesinde sergilenecek.Conversein de desteklediği Shoeart sergisinden elde edilecek gelir, Türk Kalp Vakfı ve Tema Vakfına gidecek.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri