Corio Türkiye’ye yeni isim

06 Mayıs 2014 Salı

Corio Türkiye’de Operasyon ve Varlık Yönetimi Departmanı Semet Yolaç Canlıel’e emanet edildi. Canlıel, dün itibarıyla yeni görevine başladı

corio-turkiyeye-yeni-isim

2001 yılına profesyonel çalışma hayatına başlayan Semet Yolaç Canlıel, Corio Türkiye’deki görevine başlamadan önce, AVM MFI Partners’da Yönetim Direktörü ve ECE Türkiye’de AVM Müdürü olarak çalıştı.

Avusturya Lisesi ardından Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Canlıel, CSM (Certified Shopping Center Manager) ve CMD (Certified Marketing Director) sertifikalarına sahip ve halen ICSC bünyesinde eğitmen olarak görev alıyor.

Şu anda, Corio’nun, Türkiye’deki portföyü, 510 milyon euro değerindeki 7 operasyonel alışveriş merkezinden oluşuyor ve amacı Türkiye’deki portföyünü daha da güçlendirmek. Corio, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin yönetimi için güçlü bir yerel takım oluşturdu ve bu takımı Corio’nun Avrupa çapındaki bilgisi ve tecrübesiyle destekliyor. Corio, sürdürülebilir gözde buluşma mekanları yaratarak, Türkiye pazarındaki önemli oyunculardan biri olmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri