Cosmetica 33 adet hediye dağıttı

27 Şubat 2014 Perşembe

Cosmetica, “Muhteşem Çekiliş 33 Hediye” sloganı ile düzenlediği kampanya çekilişini gerçekleştirdi

cosmetica-33-adet-hediye-dagitti

“Muhteşem Çekiliş 33 Hediye” sloganıyla 22 Aralık 2013 – 15 Şubat 2014 günleri arasında kampanya düzenleyen Cosmetica, kampanya çekilişini gerçekleştirdi. Antalya 7’nci Noteri Mehmet Sabırlı, İl Milli Piyango Yetkilisi Hüseyin Kara ve Sümeyye Örnek’in hazır bulunduğu çekiliş sonrası 33 muhteşem hediye asil ve yedek talihlileri belli oldu.

“Muhteşem Çekiliş 33 Hediye” sloganı ile düzenlenen kampanyaya 22 bin kişi katıldı. 3 adet Samsung Galaxy Note 3, Iphone 5s, Samsung Galaxy S4, Samsung Smart LED TV, Apple İpad Mini, Sony Playstatıon 3, Tefal Buhar Jeneratörlü Ütü, Arçelik Gurme Çay Makinesi, Essenso Seramik 6 Parça Set, Arçelik Telve Kahve Makinesi, İpod Shuffle ile toplam 33 adet hediye sahiplerini buldu.

Cosmetica bugün İstanbul, Isparta, Manavgat gibi toplam 7 noktada hizmet verdiklerini belirten Cosmetica’nın sahibi Yahya Arık, “Antalya’nın ve Antalya’da yaşayan herkesin tercihini Cosmetica markasından yana kullanması bizleri sevindirmekle beraber ayrı bir gurur kaynağıdır. Cosmetica’da bugün dünya ve Türkiye’de lider markalara ait 15 bin çeşit ürünle hizmet vermektedir. En kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla ve en iyi hizmet anlayışı ile Cosmetica’da bulmak mümkündür” diye konuştu.

Arık ayrıca, “Cosmetica olarak değerli müşterilerimizden kazandığımızı yine onlarla paylaşmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Her ay ayrı bir kampanya yapıyoruz. “Muhteşem Çekiliş 33 Hediye” kampanyamızda çok güzel hediyeler verdik. Kampanyalarımız ve indirimlerimiz devam edecektir. Cosmetica’yı tercih eden herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri