Cumhuriyetimizin 89’uncu yılı Dolphin’de kutlandı

31 Ekim 2012 Çarşamba

İzmit’in gözde alışveriş merkezlerinden Dolphin Center, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 89’uncu yılını coşkulu etkinlik programıyla kutladı

cumhuriyetimizin-89uncu-yili-dolphinde-kutlandi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel Kumru Sanat Okulu müzisyenleri tarafından düzenlenen müzik dinletisi Dolphin ziyaretçilerine tam bir şölen yaşattı. Müzik şöleninde gitar, keman, flüt, viyola ve çello çalgılarının içinde bulunduğu oda orkestrasının yanında düet, trio ile kişisel sunumlu solo çalgılara yer verildi.

Klasik müzik türleri ile birlikte çalgı için yazılmış eserlere yer verilirken ara ara güncel halkın beğenisini kazanmış etnik ve sanatsal eserler de konser tadında ziyaretçilere sunuldu.

29 Ekim Pazartesi günü saat 15.00’te alışveriş merkezinin yemek katında gerçekleşen şölende, Cumhuriyet Bayramı sebebiyle günün önemini anlatan sözlü eserler ve Onuncu Yıl Marşı dinleyicilerin katılımıyla seslendirildi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri