Daha çok al, daha çok kazan

20 Kasım 2013 Çarşamba

M1 Merkez Konya AVM, ziyaretçilerine “daha çok al, daha çok kazan” kampanyası sunuyor

daha-cok-al-daha-cok-kazan

M1 Merkez Konya AVM, yeni kampanyasıyla ziyaretçilerini bekliyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan kampanya 22 Kasım gününe kadar devam ediyor. Kampanyada yapılacak her alışveriş hediye kazanma şansını bir kat daha artırıyor.

Kampanya gereğince, 12.00–20.00 saatleri arasında alışveriş yapan misafirler çeşitli hediyeler kazanacak. Kampanya süresince KDV dâhil 50 TL ve katlarında yapılacak alışverişlerle çekilişe katılma şansı elde edilecek. Çekilişle 50, 75 ve 100 TL tutarındaki alışverişler hediye kazanacak. 50 TL alışverişe 1 adet teflon tava verilirken 75 TL alışverişeyse 1 adet 6’lı bardak-sürahi seti hediye edilecek. Ayrıca 100 TL alışveriş yapanlar 1 adet AEG tansiyon aleti kazanabilecek. Üstelik hediyeler hiç beklemeden, çekiliş standından anında sahiplerine teslim edilecek.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener, “M1 Merkez Konya AVM olarak ‘Hayatın Merkezi’ sloganı ile çıktığımız yolda müşterilerimizin memnuniyetini odak noktamıza koyduk. Bu doğrultuda da ziyaretçilerimizin aldıkça kazanacakları yeni bir kampanya düzenledik. Amacımız, birbirinden kullanışlı hediyeler ile bizi tercih eden ziyaretçilerimizin bir kez daha M1 Merkez Konya AVM avantajını yaşamalarıdır” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri