Damat, Barselona'yı fethetti

28 Ocak 2014 Salı

Damat/Tween ismiyle markalaşan Orka Holding, yurt dışında başarıdan başarıya koşuyor. Aralık ayı içinde Barselona'daki ikinci Damat/Tween mağazasını Passeig de Gràcia'da açan Orka Holding, kısa sürede yakaladığı büyük başarıdan sonra alışveriş merkezlerinin aradığı isim oldu

damat-barselonayi-fethetti

Damat/Tween, Barselona'daki ilk mağazasını Barselona'nın ve İspanya'nın en popüler alışveriş merkezleri olan L'llla Alışveriş Merkezi'nde açmak istedi. AVM'nin sahibi SCCE, Orka Holding'den hem yüksek kira bedeli istedi hem de sıra beklemesini önerdi. Bunun üzerine ilk mağazasını şehrin tasarım bölgesi olan El Born'da açan Damat/Tween, 4 Aralık 2013'te de ikinci mağazasını İstanbul Bağdat Caddesi ayarında olan Passeig de Gràcia'da açtı.

İspanya'da da 'birinci lig'de
Bu mağaza ile Damat/Tween, Barselona'da büyük bir başarı elde etti. Bu başarıyı farkeden SCCE ise Tween'i L'llla Alışveriş Merkezi'nde ya da sahip oldukları diğer alışveriş merkezlerinden birinde yer almaya davet etti. Üstelik Orka Holding'e kaç metrekare alanda yer almak isterse o kadar yer ayıracağını belirten bir e-mail gönderdi. Mailde kiranın metrekare fiyatının da Orka Holding tarafından belirlenmesi istendi. Yani SCCE, Tween'e istediği kadar yeri istediği fiyattan vereceğini bildirdi.

Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, "Bu mail bizim için çok önemli. Daha önce bize karşı mesafeli olan ve iletişime geçme çabalarımızı bile boşa çıkaran SCCE, artık bizim başarımızı gördü. Bu Damat/Tween'in İspanya'da da birinci ligde oynadığının göstergesi" diye konuştu.

Kaynak: Dünya


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri