Damat yaza merhaba dedi

21 Nisan 2014 Pazartesi

Damat 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu bir parti havasında tanıtıldı. Nişantaşı mağazasında verilen “Yaza Merhaba” davetine ilgi yoğundu

damat-yaza-merhaba-dedi

Erkek modasında ulaşılabilir lüks kavramını yeniden tanımlayan Damat, 2014 İlkbahar/Yaz sezonunu, Nişantaşı mağazasında cemiyet ve iş dünyasına verdiği çok özel bir parti ile kutladı. Birbirinden seçkin isimlerin ağırlandığı gecede Damat “Varoluştan sonsuzluğa” temalı 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu ilk kez sergiledi.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun eşi Ahu Orakçıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı davette, Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, Damat’ın yaza özel stil detaylarını paylaştı. Blues esintileri ve yaz bahçesini andıran mağaza dekorasyonu ile bahar tazeliği yaşayan konuklar, hem eğlendi hem de Damat’ın koleksiyonundan geceye özel indirimle alışveriş yapma şansı yakaladı. Sürprizlerle dolu geçen davette, dansçıların flamenko performansı ilgiyle izlendi. Konuklar, geceye DJ Gökçe Özücoşkun’un canlı performansı eşliğinde devam etti.

Davete katılan ünlü isimler arasında Siren Ertan, Gül Gölge Saygı, Sitare Akdilek, Ömer Abacı, Esra Oflaz, Bülent Cankurt, Sinan Özendincik, Demet Cengiz, Yurdael Kahraman yer alıyordu.

Göbeklitepe medeniyetlerinden ilham alındı
Damat, koleksiyonlarında doğduğu toprakların zenginliğiyle geleceği kucaklayan yaratıcı, dinamik ve lider bir marka olarak öne çıkıyor. Tarihi dokuyu modernize ederek günümüzün “kralları”nı yaratan Damat, simgesi olan “Kral Mührü” ile her bir ürününün kullanıcısını taçlandırıyor. 

Erkek modasının lider markası, “Varoluştan Sonsuzluğa” teması ile hazırlanan 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda 12 bin yıl önce Şanlıurfa’da yer alan Göbeklitepe’de yaşamış medeniyetlerin tarihi yeniden yazan sırlarından ve gizli şifrelerinden ilham alıyor. Dünyanın bilinen en eski tapınma merkezini barındıran Göbeklitepe medeniyetlerinde; varoluşu simgeleyen toprağın bej tonları, sonsuzluğu simgeleyen gökyüzünün mavisi, gün doğumunun ışıltılı turuncusu, gün batımının derin mavisi ve burada yetişen nadide bir gelinciğe ait muhteşem bir kırmızı, koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor.

Sezon koleksiyonu; dünyayı ve yenilikleri yakından takip eden, tüm değişimlerin içinde yer alan, eğlenmeyi, seyahat etmeyi seven, özgürlüğüne sahip çıkan, şehirli, şık, zeki, karizmatik ve başarılı olan Damat erkekleri için renkleri ve hikâyeleri ile her zamankinden daha etkileyici.

Tasarım mühendisliği modeli ile lider marka
Her erkeğin gardırobunda ihtiyaç duyduğu ürünleri, “tasarım mühendisliği” modeli ile yaratan Damat, bu özelliği ile erkek modasının lider markası olma özelliğini yıllardır koruyor. Müşterilerine “ulaşılabilir lüks” yaklaşımı ile hizmet veren marka, her geçen yıl gücüne güç katıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri