Damat’ın şifresi şıklık

06 Eylül 2013 Cuma

DAMAT “Şıklığın şifresi” temalı 2013-14 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla oluşturduğu “4A13A30” şifresini, sezondaki her tasarımın saklı bir köşesine iliştirerek, ziyaretçilerine sürpriz hazırlıyor

damatin-sifresi-siklik

Damat Formal Takımlar kaliteli yünlerden dokunurken, “Super Fine Wool” kumaşların 250 gramdan hafif yapısı, özel hazırlanmış malzemelerle birleştiğinde gömlek hafifliğinde ceketler üretiliyor. Her bir detayın özenle tasarlandığı koleksiyonda tüm ceketlerin astarları renklendirilirken, saks mavisi astarlar bu sezon önce çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Koleksiyona leke ve su itici “Nanocare” özellikli “essential” gömlekler de dâhil. Okyanus incilerinin kabuklarından elde edilen mücevher değerindeki “mother of the pearl” düğmeler, “super fine cotton”dan üretilen gömlekler üzerinde kullanılıyor. 

Ayrıca Damat Formal’da saks-kahve ve saks-bej kombinleri öne çıkıyor. Bulut mavisi, lacivert-duman grisi uyumu, toprak, bej, gri ve vizon renkleriyle buluşuyor.

Damat Casual koleksiyonunda ise doğanın imkânları kullanılıyor. Hindistan cevizinin sert kabuğu işlenerek coconut düğmelere, Afrika yağmur ormanlarındaki palmiyelerin meyvesi, birçok zorlu işlemden geçerek “corozo button”’ düğmelere dönüşüyor.

El emeğiyle elde edilen “real horn button” adlı boynuz düğmeleri, DAMAT için özel olarak şifre ile işleniyor.

Tarçın, bordo, kırmızı, lacivert, ekru ve kahve tonlarıysa Damat Casual koleksiyonunda en çok kullanılan kombinler oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri