Damat’tan 2014 yaz koleksiyonu

23 Haziran 2014 Pazartesi

Damat, 2014 yaz koleksiyonuyla plajları kalite ve konforla buluşturuyor

damattan-2014-yaz-koleksiyonu

Geçmişten geleceğe iz bırakmak için oluşturduğu “4A13A20” şifresini, sezondaki her tasarımın saklı bir köşesine iliştirerek özgün bir koleksiyona imza atan Damat, kaliteyi konforla buluşturuyor. Her üründe kumaş kalitesine,  kalıplara ve detaylara önem veren Damat, sezon trendlerine uygun renkli, özel baskılı seçenekleriyle plajlarda da şıklık ve konfor sunuyor.

Hızlı kuruma özelliğine sahip, özel ithal kumaşlardan üretilen mayolar farklı yaşlarda ve farklı zevklerde erkeklere hitap ediyor. Turuncu, narçiçeği, coral, yeşil, mavi gibi yazın canlı renklerini taşıyan şort mayolar, blok renkli, desenli veya baskılı çeşitleriyle tatil bavullarınızın en özel parçası olmaya aday. Damat şifre baskılı şık ve özel çantasıyla birlikte sunulan mayolar, pratik taşıma ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Klasiği; yaratıcı ve modern biçimde yeniden yorumlayarak, alışılagelmiş anlayışı değiştiren, yeni ve bambaşka bir kategori. “Gold label” seri, iş hayatının, gücün, asaletin ve şıklığın sembolü.

Kırmızı beyaz etiketleriyle, Türkiye’nin renklerini ve enerjisini dünyaya taşıyor. 50’den fazla renk tonuyla yeryüzünün en güzel renklerini ve neredeyse tüm tonlarını taşıyan Damat Casual serisi, günün her saatinde, çok zengin bir koleksiyonla Damat erkeğine eşlik ediyor.

Damat’ın denim koleksiyonuna isim veren Damat Jeans “DJ” serisi, düğmesinden jakronuna kusursuz detayları ve dört mevsim giyilebilir özelliğiyle şehirli erkeğin, yeni ruhuna bambaşka bir dinamizm katıyor.

Özel davetler ve şık düğünler için tasarlanan Damat Ceremony, üste tam oturan,  kişiye özel dikilmiş gibi hissettiren smokinlerle asaletin ve kusursuzluğun simgesi.


Damat; neden en beğenilen ve tercih edilen perakende markası?


- Lüksü ulaşılabilir kılıyor, yüksek kaliteyi en iyi fiyatla sunuyor,
- Fit olanı değil, “her erkeği fit gösteren” rahat kalıplar tercih ediliyor,
- Kalıplar, tüm erkekleri 2 beden fit, 10 yaş genç gösteriyor, 
- Tasarımda, kesimde, detayda kusursuzluk aranıyor,
- Dünyanın en hafif kumaşları, dünyanın en kaliteli iplikleriyle dokunuyor,
- 250 gr’dan hafif astarsız ceketlerle yer çekimsiz özgürlüğü yaşanıyor,
- Avusturalya ve Yeni Zelanda ırkından yüksek kalite merinoslar kullanılıyor,
- Dünyanın en iyisi Mısır giza ve Amerikan suprima pamuklar,
- Düğmeler, yüksek teknolojiyle işleniyor.
- Düğmeler, gerçek Bufalo boynuzu ve Hint Okyanusu derinliklerinden çıkarılan dünyanın en nadiri 3 mm kalınlığında sedeften yapılıyor.
- Korozo düğmeler, Ekvador’da yetişen palmiye ağacının çekirdeğinden elde ediliyor.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri