Damat|Tween’den Darüşşafakalı çocuklara eğitim desteği

09 Haziran 2014 Pazartesi

Orka Holding, kuruluşundan bu yana büyük önem verdiği kurumsal sosyal sorumluluk projelerini tüm hızıyla sürdürüyor. Orka Holding, Darüşşafaka Cemiyeti ile Babalar Günü’ne özel yürüttüğü yeni proje kapsamında, anne veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların uluslararası standartlarda eğitim almasına ve aydın bireyler olarak topluma kazandırılmasına destek oluyor

damattweenden-darussafakali-cocuklara-egitim-destegi

Damat|Tween mağazalarında 1 Haziran Pazar günü başlayan proje kapsamında, yapılan alışverişlerde her fatura için Darüşşafaka’ya 5 TL bağış yapılıyor. Damat|Tween’in tüm mağazalarında geçerli olacak olan uygulama, Babalar Günü’nün kutlanacağı 15 Haziran Pazar gününe kadar sürecek.

Proje, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar’ın ev sahipliğinde İstinye Park Damat|Tween mağazasında verilen davetle kutlandı. Darüşşafaka Cemiyeti onuruna verilen davete, iş, akademi ve sanat camiasından çok sayıda ünlü sima katıldı.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, şirket kuruluşundan bugüne büyük önem verdikleri sosyal sorumluluk projelerini Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasının olmazsa olmaz unsuru olarak gördüklerini söyledi.

Orakçıoğlu, bu anlayışla başlattıkları çok sayıda projeler arasında, Darüşşafaka Cemiyeti ile çocukların eğitimi ve geleceği için yürütülen çalışmaların ayrı bir değer taşıdığını vurguladı. Orakçıoğlu, “Darüşşafaka ile bugüne kadar yürüttüğümüz projelerde önemli kaynak oluşturduğumuza inanıyoruz. ‘Eğitimde fırsat eşitliği’ ile sosyo-ekonomik açıdan yeterli imkana sahip olmayan çocuklarımıza aydınlık bir gelecek hazırlama konusunda büyük farkındalık yarattık” dedi.

“Orka’nın gücü, toplumla kurduğu ilişkide de gizli”
Orka Holding’in başarısının, sadece ürün ve hizmet kalitesiyle değil aynı zamanda toplumla kurduğu güvene dayalı ilişkiyle de bağlantılı olduğunu vurgulayan Orakçıoğlu, şunları söyledi: “Bu topraklardan doğan ve dünya moda perakendesinde gün geçtikçe daha fazla söz sahibi olmayı başaran Damat|Tween olarak eğitimin her seviyesi için destek verdiğimiz projelere devam edeceğiz. Darüşşafaka Cemiyeti ile yürüttüğümüz projelerle Türkiye toplumunun sorumlu bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki bu çocuklarımızın başarısı, Türkiye’nin dünyadaki kalıcı başarısı için gerekli nitelikli insan kaynağının temelini oluşturacak.”

“Bugün varsak, Damat|Tween gibi markalara borçluyuz”
Davette şeref konuğu olarak yer alan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, “Bugün varsak ve binlerce çocuğun hayatını değiştirebiliyorsak, bu hayırsever kişi ve kurumların sayesindedir. Bu kurumlardan biri olan erkek giyim markası Damat|Tween, düzenli olarak Darüşşafaka'nın destekçileri arasında yer alıyor. Ülkemizin önde gelen giyim markası Damat Tween ile birlikte bu projeyi gerçekleştirmekten dolayı son derece mutluyuz” dedi. Çamaş, kampanya ile toplumun, ebeveyni hayatta olmayan çocukların eğitimle geleceğinin değişmesine destek olmasını dilediklerini söyledi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri