Danimarkalı marka başkente geliyor

10 Nisan 2015 Cuma

Bebek ve çocuk mobilyasında öncü marka FLEXA®, Danimarka’dan Ankara’ya geliyor

danimarkali-marka-baskente-geliyor

40 yılı aşkın tecrübesiyle, 40 ülkede 150’den fazla mağazası bulunan FLEXA®, Türkiye’de ilk mağazasını 11 Nisan Cumartesi 12.30’da Armada Alışveriş Merkezi’nde açacak. 200 metrekareden büyük mağazada, neşeli, güvenli, çevreci, işlevsel bebek ve çocuk mobilyaları, kaliteye ve İskandinav tasarımına değer veren ailelerin beğenisine sunulacak.

Ürünler doğa dostu
Avrupa, Asya, Kuzey Afrika ve Amerika’da 150’den fazla mağazası bulunan FLEXA, Türkiye’deki ilk mağazasıyla büyümeye odaklanıyor. Türkiye’de Ankara Armada Alışveriş Merkezi Çocuk Katı’nda açılacak yenilikçi marka FLEXA’nın iş ortağı Simten Akpunar Sürücü, iki çocuk annesi, Endüstri Mühendisi, genç bir girişimci. Eğitimli ve konusunda uzman ekibi ile hem mağazada hem evlerde, bebek ve çocuk odası dekorasyonu ile ilgili her tür ihtiyaca yönelik yardımcı olmayı amaçlayan FLEXA, ailelerin hayallerindeki bebek ve çocuk odalarını kurabilmelerine ve uzun yıllar kullanabilmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor. Ayrıca organik ve doğa dostu ürünleriyle çocuklara hiçbir zarar vermezken, çevreyi de ihmal etmiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri