Danino’dan bir ilk

20 Mart 2014 Perşembe

Çocukların sağlıklı beslenmesine destek olan Danino, çocuklara özel yepyeni bir sürpriz hazırladı

daninodan-bir-ilk

Birbirinden farklı ve çok eğlenceli 24 “Dino” şişesinde satışa sunulan yeni Danino İçecek, Türkiye’nin çocuklara özel ilk “Yoğurtlu Çilekli İçecek’i.  Yemek araları için hem sağlıklı hem eğlenceli bir alternatif olan Danino İçecek, birbirinden farklı dizaynlarıyla her şişede çocuklara farklı bir eğlence sunuyor. 

Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak amacıyla güçlü kemikler için özel olarak geliştirilen Danino, ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi.

Birbirinden farklı 24 “Dino” şişesinde satışa sunulan yeni Danino İçecek, çocuklara özel ilk Yoğurtlu Çilekli İçecek olma özelliğine sahip. Bol taze sütten yapılan yoğurt ve mis gibi çileklerle, hiçbir katkı maddesi olmadan hazırlanıyor. Kıvamlı yapısıyla doyurucu, pratik şişesiyle kolayca her yerde içebilecek sağlıklı bir ara öğün alternatifi.  Danino İçecek, birbirinden farklı Dino şişeleriyle çocukları yepyeni bir eğlenceye ve oyuna davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri