Danone Türkiye’ye yeni Müdür

24 Eylül 2012 Pazartesi

Danone Türkiye’nin Yeni Kurumsal İletişim Müdürü “Nazlı Topçuoğlu” oldu

danone-turkiyeye-yeni-mudur

Danone Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak göreve başlayan Nazlı Hilal Topçuoğlu, Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü bünyesinde iletişim çalışmaları, medya ilişkileri, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk projeleri gibi süreçleri yürütme sorumluluğunu üstlendi.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun olan Topçuoğlu, lisans üstü eğitimini Galatasaray Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde tamamladı. Gazetecilik kariyerine 2004 yılında Nokta Dergisi’nde başlayan Topçuoğlu, sırasıyla muhabirlik ve editörlük görevlerini yürüttü.

Topçuoğlu, 2005 -2009 yılları arasında Referans Gazetesi’nde muhabir olarak çalıştı. 2009 yılında gazetecilikten ilaç sektörüne adım atan Topçuoğlu, Sanofi Grubu’nda Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev alıyordu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri