Dansın minik yıldızları sahnede

22 Mart 2013 Cuma

Dansın minik yıldızları organizasyonu, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Marmara Park Alışveriş Merkezi işbirliğiyle yarın (23 Mart) gerçekleştiriliyor

dansin-minik-yildizlari-sahnede

Yarışmaya 6 ayrı dans kategorisinde tamamı lisanslı dans sporcularından oluşan 21 çift minik dansçı katılacak. Küçücük boylarını aşan yetenek ve eğitimleriyle herkesi kendilerine hayran bırakacak ve Türkiye’yi dans etmeye davet edecek minik yarışmacılar, kostüm ve koreografileriyle de yarışmaya ne kadar itinayla hazırlandıklarını gösterecekler.

Şarkı ve showlarının yansıra, yarışmanın sunuculuğunu da ünlü sanatçı Yonca Evcimik üstlenecek. Resmi hakem heyetinin teknik jüri olarak hazır bulunacağı organizasyonun artistik jürisinde Tan Sağtürk, Deniz Akkaya, Cem Ceminay ve BurçinOrhon yer alacaklar.

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile geçekleşecek dansın minik yıldızları yarışmasında çocuk dans gruplarının yanı sıra uluslararası başarılarıyla dünya dans tarihine geçen ilk Türk çocuk dansçılar Taha Batu Coşar ve İrem Türkkan dans gösterilerini sunacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri