Dardenia’dan yeni şube

21 Mayıs 2014 Çarşamba

Balık severlere farklı ürünler sunan Dardenia, Mecidiyeköy Ortaklar’da 6’ncı şubesini açtı. Mecidiyeköy’deki Dardenia Fish&Bread restoranını ziyaret edenler, yeni Dardenia menüsünü keşfedecek

dardeniadan-yeni-sube

Türkiye’nin ilk balık-ekmek zinciri Dardenia, Mecidiyeköy Ortaklar’da açtığı 6’ncı restoranıyla hızlı büyümesini sürdürüyor. İstanbul’un en merkezi caddelerinden Ortaklar’da açılan restoranın mimarisi, Dardenia misafirlerinin balık lezzetinin keyfini konforlu ve sıcak bir atmosferde yaşaması için ahşap ve aynalar kullanılarak tasarlandı.

Yeni Dardenia Fish&Bread restoranı, tüm Dardenia lezzetlerinin yanı sıra Türkiye’de eşi olmayan yeni menüleriyle de ziyaretçilerine farklı deneyimler sunuyor. Restoranı ziyaret edenler, sushi’nin anavatanı Japonya’dan şeflerin özel tarifleriyle hazırlanan yeni sushi menüsü ile Türkiye’de ilk defa sushi’nin zengin ve yeniden yorumlanan tatlarını keşfedebilecek.

Özel lezzetler arasında, Dardenia menüsünün yenileri olan Baharatlı Çıtır Kalamar Tava, Wall Street Karidesli Sandviç ve Babakale Kalamar Izgara da var. Ayrıca Mecidiyeköy ve çevresinde genişletilen paket servis ağı sayesinde, balık severler diledikleri zaman Dardenia’nın lezzetlerini kapılarında bulacak.

Levrekleri Ege’den, hamsileri Karadeniz’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia, tüm lezzetlerini geleceğe verimli denizler bırakmak arzusuyla hazırlıyor. Ürünlerinde katkı maddesi kullanmayan Dardenia, balık ekmek, balık çorbası, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri