De Facto spor sezonunu açtı

19 Mart 2015 Perşembe

DeFacto, bahar aylarının gelmesiyle birlikte aktif spor yapanların hayatını kolaylaştıracak ürünlerini sunmaya başladı

de-facto-spor-sezonunu-acti

DeFacto, 2015 İlkbahar -Yaz SportsWear Koleksiyonu’na eklediği fonksiyonel özellikler ile adından söz ettiriyor. Sporseverlerin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda DeFacto Barselona Tasarım Ofisi’nde hazırlanan Defacto Sportswear Koleksiyonu, kullanıcılarının rahatlığının yanı sıra şıklıklarını da ön plana çıkarıyor. Aktif spor tutkunları için hazırlanan koleksiyon, özel tasarım ter emici, nefes alabilen ve uzun süre yıpranmadan kullanılabilen dayanıklı teknik kumaşları ile dikkat çekiyor.

Müzik, spor ve rahatlık
Spor yaparken müzik dinlemekten keyif alanları unutmayan DeFacto, ürünlerine mediaport özellikli parçalar ekledi. Spor yapmayı bir yaşam biçimi olarak benimseyenlerin  fitness, plates ve yoga gibi sporlarda rahatlıkla kullanabileceği ter emici özelliğe sahip  taytların yer aldığı koleksiyon, spor atletleri ve reflektif bodyleri ile de kadınların beğenisini toplayacak.  Erkekler ise salaş şortlar, baskılı t-shirtler, nefes alabilen sweatshirtler ve ince dokulu eşofmanlarıyla koşu ve basketbol gibi sporları yaparken cool bir görünüm yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri