DeFacto bebek ürünleri Bursalı annelerle buluştu

24 Ekim 2017 Salı

DeFacto, yüzde 100 organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan bebek ürünleri koleksiyonunu Bursalı annelerin beğenisine sundu. DeFacto organik bebek ürünleri koleksiyonu, Sur Yapı Marka AVM’de yer alan DeFacto mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte, anne influencer Zeynep Aydoğan ve hamile eğitim uzmanı Ayşe Öner’in katıldığı özel bir sohbetle annelere tanıtıldı

defacto-bebek-urunleri-bursali-annelerle-bulustu

Birbirinden şık tasarımlarıyla her zevke ve yaş grubuna uygun koleksiyonlar hazırlayan DeFacto, yüzde 100 organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan organik bebek koleksiyonunu Bursalı annelere ve anne adaylarına tanıttı. DeFacto’nun, Sur Yapı Marka AVM mağazasında düzenlendiği etkinliğe katılan anne influencer Zeynep Aydoğan ve hamile eğitim uzmanı Ayşe Öner, annelerin sorularını yanıtladı.

 

Ayşe Öner, Bursalı annelere yeni doğan bakımı, gaz masajı, bebek egzersizi, emzirme ve bebek çocuk ilkyardımı konularında bilgi verdi. Organik bebek ürünlerinin önemini anlatan Öner, anneler ve anne adaylarının bebeklerinin gelişimi için merak ettiği soruları da yanıtladı.

 

DeFacto, yüzde 100 organik pamuktan üretilen kumaşlardan oluşan DeFacto bebek koleksiyonunda,  çıtçıtlı bodyler, pijama takımları, hastane setleri, yelekler, önlükler ve tulumlara kadar her bebeğin ihtiyacı olan pek çok ürüne yer veriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri