DeFacto yılın ilk mağazasını Kazakistan’da açtı

26 Ocak 2015 Pazartesi

Perakende tekstil sektörünün Türkiye’deki önemli markalarından DeFacto, 2015’in ilk mağazasını Kazakistan’da açtı. DeFacto’nun yurt dışındaki 22’inci Kazakistan’da 13’üncü yatırımı olan mağaza, Kazakistan’ın başkenti Astana’da yer alan Asia Park Alışveirş Merkezi’nde müşterileri ile buluşuyor

defacto-yilin-ilk-magazasini-kazakistanda-acti

Kurulduğu günden beri koleksiyonlarında rahatlık temasını öne çıkaran DeFacto, dünya markası olma vizyonu ile yurtdışı yatırımlarını sürdürüyor. Marka, yılın ilk mağazasını yurtdışındaki odak noktalarından biri olan Kazakistan’ın başkenti Astana’da açtı.

2012 yılında Kazakistan’a yatırım yapmaya başlayan DeFacto, Astana’daki ilk, Kazakistan’da ise 13’üncü mağazasında Kazak halkına hizmet vermeye başladı. Globallik yolunda emin adımlarla ilerleyen DeFacto, Astana’da yer alan Asia Park AVM’deki yeni mağazasında 970 metrekarelik alanda müşterileri ile bir araya geliyor.

Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan DeFacto’nun yeni mağaza tasarımı ile tüketiciler mağaza içinde rahatlıkla dolaşabiliyor, dilediği ürüne kolayca ulaşabiliyor ve deneyebiliyor. Geniş koridorların yanı sıra engelliler için yürüyüş yolu gibi hayatı kolaylaştıran projelerinde hayata geçirildiği ‘inovatif mağaza konsepti’nde, enerji ve elektrik tasarrufu sağlayan ürünlerin kullanılmasının yanı sıra  geniş kabinler, bekleme alanları ve talbet bilgisayarlar da yer alıyor. Defacto Perakende Grup Başkanı İhsan Ateş,  “Bir dünya markası olma vizyonumuz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına büyük bir emek harcıyoruz. İnovatif mağaza konseptini de bu nedenle geliştirdik. Gelecek dönemde farklı projeler ve yatırımlarla Kazakistan’daki ve Astana’daki varlığımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri