Dell, iş ortaklarıyla birlikte büyüdü

09 Nisan 2015 Perşembe

Dell İş Ortakları, Dell Türkiye Ülke Müdürü Didem Duru’nun ev sahipliğinde Antalya’da bir araya geldi. Gecede en başarılı iş ortakları ödüllerine kavuşurken Dell’in iş ortaklarıyla birlikte yakaladığı büyüme ivmesi üzerinde duruldu

dell-is-ortaklariyla-birlikte-buyudu

Dell Türkiye, 2014 yılının en başarılılarının ödüllerine kavuştuğu etkinlikte iş ortaklarıyla bir araya geldi. Dell Türkiye Ülke Müdürü Didem Duru’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır konuşmasıyla renk kattı.

Dell’in 2014 yılı değerlendirmesi ve 2015 yılı vizyon ve stratejisinin paylaşıldığı toplantının ilk konuşmasını gerçekleştiren Didem Duru, iş ortaklarına hem donanım hem de yazılım alanında önemli yatırımlar yaptıklarını aktardı: “Şirketler dünyanın değişimine ayak uydurmak için BT’yi daha verimli ve üretken kullanmaya çalışıyorlar. Bu doğrultuda teknolojiyi her alanda yaygınlaştırarak işlerini geliştirmek isteyen işletmelerin artık tek bir yerden tüm çözümlerini el etme hedefleri bulunuyor. Müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm BT gereksinimlerini karşılayacak ürün ve çözümleri sunma vizyonuyla hareket eden Dell, bu vizyonu sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen entegre BT şirketi oldu.”

Teknolojinin geleceğine yön verebilecek yapıya sahip tek şirketin Dell olduğuna değinen Duru, “Yönetim ile baştan uca güvenliğin yanı sıra yakınsanmış, çevik, standartları baz alan açık bir yapı oluşturuyoruz. Veri merkezinden buluta kadar her alanda hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımız, Dell ile çalışmanın getirdiği güven ve kolaylığı hissediyorlar. Bu sayede iş ortaklarımızla birlikte büyümeye devam ediyoruz.” dedi.

Etkinliğin konuk konuşmacısı Bekir Ağırdır ise güncelik hayattaki değişimin iş yaşamını nasıl etkilediğine dair bilgiler verdi. Önümüzdeki yıllarda hangi dinamiklerin değişimi tetikleyeceği konusunda bilgi veren Ağırdır, BT dünyasının geleceğini sosyolojik bir bakış açısıyla değerlendirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri