De’Longhi’den kablosuz süpürge

12 Ağustos 2014 Salı

De’Longhi’nin yepyeni Colombina kablosuz süpürgesi, kolay kullanımıyla her daim yardıma hazır

delonghiden-kablosuz-supurge

Özellikle yoğun iş temposunda çalışan kadınlar için ev temizliğine vakit ayırmak De’Longhi Colombina kablosuz süpürge ile artık bu çok kolay.

De’Longhi her şeyi mümkün olduğunca hızlı ve pratik yapmak isteyen kadınlar için geliştirdiği Colombina kablosuz süpürgesi ile kadınların ev temizliğinde yeni yardımcısı oluyor. De’Longhi’nin Colombina kablosuz süpürgesi, şarj ünitesi, hafifliği ve lithum-ion batarya teknolojisi ile hızlı ve kolay temizlik imkanı sunuyor. De’Longhi Colombina şarjlı süpürge, yenilikçi fırça tasarımı, 38 derece pivot açısı ile kolay manevra kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca seçim mandalı sayesinde fırça kıllarının mekanik hareketini kullanma ve tüm yüzeylerde kolay temizlik yapma olanağı sunuyor.

En güçlü şarj edilebilir süpürge
Kablosuz teknolojisi ile hayatınıza büyük kolaylık getiren Colombina kablosuz süpürge, 32 volt gücü ile piyasada en güçlü şarj edilebilir elektrikli süpürge olma özelliğine sahip. De’Longhi Colombina kablosuz süpürge, en gelişmiş batarya teknolojisi lithum-ion batarya ile daha uzun kullanım ömrü ve üst düzey performans sağlıyor. Aynı zamanda 2,7 kilogram ile sınıfının en hafif süpürgesi Colombina, hafifliğiyle kullanım kolaylığı sunuyor.

De’Longhi ürünlerine; Hepsiburada.com, Mediamarkt, Teknosa, Bimeks, Metro, Migros, Bauhaus, Esse, Evkur, Koçtaş, Real, Kipa’nın tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri