Demet Akalın Aqua Florya’yı salladı

20 Haziran 2014 Cuma

Aqua Florya Alışveriş Merkezi, pop müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın'ı misafirleriyle buluşturdu

demet-akalin-aqua-floryayi-salladi

Deniz manzaralı Amfi Tiyatro'da hayranlarıyla bir araya gelen olan Demet Akalın, son albümü "Rekor"un yanı sıra, eski parçalarını da seslendirerek, Aqua Floryalılara unutulmaz bir müzik keyfi sundu.

Özel sahnesi, kostümü ve dillerden düşmeyen şarkıları ile yaklaşık iki saat sahnede kalan Demet Akalın'a  Aqua Florya AVM Müdür Yardımcısı Ece Yamaç  bu gecenin anısına kızı Hira için altın emzik hediye etti. Akalın, "Hira emzik emmiyor, ben bunu satayım" sözleriyle herkesi güldürdü.

Aqua Florya AVM'nin İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlediği konsere özel mağazalar gün boyu çeşitli sürprizleriyle misafirlerine keyifli bir gün yaşattı. Gece yarısına kadar açık kalan mağazalar ile de ziyaretçiler konser keyfinin yanı sıra, gönüllerince de alışveriş yaptı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri