Denimseverler, kombinledikleri Levi’s 501 ile milyonlarca hikaye yarattı

10 Mart 2016 Perşembe

Levis®'ın ikonik 501® ailesinin üyeleri 501®, 501®CT ve 501® şortlar, "We are 501" kampanyası ile modaseverlerle buluştu. The House Hotel Nişantaşı'nda düzenlenen etkinlikte jean tutkunları kendi 501®'leri ile stillerini oluşturdu

denimseverler-kombinledikleri-levis-501-ile-milyonlarca-hikaye-yaratti

Düz paçası, rahat kesimi ve ikonik düğmeleri ile efsane haline gelen, dünyanın en çok giyilen jean'i 501®, moda dünyasının nesiller boyunca varlığını devam ettirecek olmazsa olmaz parçaları arasında bulunmaya devam ediyor. Klasik model, San Francisco'nun efsanevi sisli havasını andıran açık-koyu yıkamaları, otantik ve geleneksel işlemelerle yeniden doğuyor.


Levi's®'ın San Francisco ve California'dan esinlenerek hazırladığı 501®CT Jean'ler, Orijinal 501® kalıbında yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen bir görünüm kazanıyor. Denimseverlerin 501®'lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve 501® CT'yi tasarlayan Levi’s®, daha modern bir stil ortaya çıkarıyor.


Levi's®'ın hem erkek hem kadın koleksiyonunda bulunan denim şortlar; tişörtlerle, trucker ceketlerle, western gömleklerle kombinlenebilirken rahatlığı ve dayanıklılığı ile her ortamda giyilebiliyor. Moda dünyasında nesiller boyunca varlığını devam ettiren, milyonlarca modaseverde farklı hikayesi olan denim dünyasının en ikonik ailesi 501®, Levi's® mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri