Deniz Akkaya divana oldu

06 Ekim 2015 Salı

Sanat dünyasının efsane sunucularından Çiğdem Tunç ve moda dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Deniz Akkaya, ekranların fenomen ismi küçükten büyüğe herkesin sevgilisi Güllüm Show Azize ve evlilik programı deyince akla gelen ilk isim olan Sinem Yıldız özel bir şova imza attı

deniz-akkaya-divana-oldu

Önceki gün Banu Noyan organizasyonuyla Ece Türkiye Proye Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park'ta gerçekleşen “Altın Günü” hanımların vazgeçilmez  geleneklerinden birini canlı canlı yaşattı.

4 ünlü isim Çiğdem Tunç, Deniz Akkaya, Fehmi DalsaldıI, Sinem Yıldız, geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda kendi karakterleriyle sahneye çıktı. Ardından “Kadınlar altın günü’nde ne yapar” sorusu üzerine, 10’ar dakikadan oluşan 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sundu. Şu an kadınların en çok izlediği ve bir araya geldiklerinde en çok konuştukları reyting rekorları kıran TV programları sahnede canlandırıldı.


Tiplemelerle izleyici karşısına çıktılar
İlk olarak “Bu Tarz Kimin” isimli skeçle konukların karşısına çıkan ünlü isimlerden Deniz Akkaya, “Divana” karakteriyle modacı İvana Sert’i taklit etti. Sinem Yıldız “Ser”, Çiğdem Tunç ise sunucu Ülkü Merter olarak sahneye çıktı. arışmanın konuk jürisi ise Bülent Ersoy tiplemesiyle Fehmi Dalsaldı oldu.


Hem eğlendiler hem altın kazandılar
Maltepe Park AVM ziyaretçilerinin yarışmacı olarak sahneye çıktığı etkinlikte, kazananlara 3 adet altın dağıtıldı. Ekranların en çok izlenen evlilik programlarını da “Derdi İzdivaç” altında canlandıran ünlülerden Deniz Akkaya, talibini arayan Peri isimli bir genç kızı canlandırdı. İlk gösteri nedeniyle oldukça heyecanlı olduklarını söyleyen Deniz Akkaya, Çiğdem Tunç, Fehmi Dalsaldı ve Sinem Yıldız, taklitleriyle yüzlerce izleyiciyi kırıp geçirdi.

Şovlarının devamının geleceğini söyleyen Deniz Akkaya, “Türkiye’nin birçok şehrine gideceğiz. İnsanları hem güldürecek hem de altın kazandıracağız.” dedi. Gördükleri ilgiden çok memnun kalan ünlü isimler, organizasyon sonunda Maltepe Park AVM misafirleriyle sohbet edip fotoğraf çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri