Deniz canlıları sergisi Nautilus’ta

03 Eylül 2013 Salı

Tepe Nautilus, çocuklara ‘Deniz Canlıları Sergisi’yle denizi anlatıyor

deniz-canlilari-sergisi-nautilusta

Tepe Nautilus tarafından okula dönüş şenlikleri kapsamında Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TUDAV) işbirliğiyle gerçekleştirilecek ‘Deniz Canlıları Sergisi’ 14 – 22 Eylül günleri arasında tüm Tepe Nautilus ziyaretçilerine açık olacak.

Anne ve yavru balina, büyük beyaz köpek balığı, kaplumbağa, fok, domuz balığı ve yunus gibi farklı türlerde 10 adet replikanın bulunacağı Deniz Canlıları Sergisi broşür ve görsel malzemelerle destekleniyor.

Tepe Nautilus’ta dokuz gün sürecek Deniz Canlıları Sergisi sırasında TUDAV uzmanları, her gün saat 12.00 ile 18.00 saatleri arasında çocuklara denizlerdeki yaşam konusunda detaylı bilgi verecek ve belgesel film gösterimi yapacak. TUDAV uzmanları ayrıca, etkinlik süresince hafta sonları her saat başı, hafta içi ise iki saatte bir yunus kurtarma operasyonları gerçekleştirecek.

Tepe Nautilus, 14-22 Eylül günleri arasında ziyarete açık olacak Deniz Canlıları Sergisi’nin yanı sıra, 14-15 Eylül ve 21-22 Eylül günlerinde okula dönüş şenlikleri kapsamında farklı atölyelerde çocukları ağırlıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri