Denizaltı gezisi ve deniz aşırı hayat Neomarin'de

18 Nisan 2014 Cuma

Çocuklar denizaltıyla mavi sulara dalıp, dev deniz canlılarının maketleriyle fotoğraf çektirmek için Neomarin'de buluşuyor. 16 - 27 Nisan günleri arasındaki her gün Dev Deniz Canlıları’na ev sahipliği yapacak olan Neomarin Pendik AVM, deniz temalı Nisan etkinlikleriyle yaza hazırlanmanın en iyi yolunu seçti

denizalti-gezisi-ve-deniz-asiri-hayat-neomarinde

Neomarin Pendik AVM içindeki dev aktivite tüm hızıyla başlarken, Neomarin Çocuk Kültür Merkezi Nisan Programı da büyük bir özenle devam ediyor. Neomarin Pendik AVM içerisinde faaliyet gösteren Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, 26 Nisan’a kadar denize ve denizdeki yaşama dair her şeyi birer saatlik workshoplar halinde meraklılara sunacak. Cuma ve cumartesi günleri 14.00-18.00 saatleri arasında katılıma açık kalacak olan Kültür Merkezi, AVM içindeki denizaltı gezisine uyumlu bir içerikle ilerleyecek.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nin tüm etkinlikleri gibi 3-6 ve 7-14 yaş gruplarına ayrı ayrı hitap edecek olan workshop’lar, Tasarım, Dönüşüm, Yaratıcı Drama, Kukla, Tasvir, Puzzle gibi birbirinden farklı pek çok sanatsal aksiyonu içeriyor. Sanatla iç içe olmanın yanı sıra her cumartesi günü sağır ve dilsiz akranlarının kullandığı işaret dilini, Dil Bilimleri Atölyesi’nde öğrenecek olan çocuklar; empati yetenekleri geliştirerek sosyal ve duyusal alanda daha aktif bireyler olmaya da hazırlanacak.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nde 23 Nisan Çarşamba günü rutin aktivitelerin dışına çıkılacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği bu çok gün, özel bir aktivite ile kutlanacak. Çocuklar, 23 Nisan’da hediye çarkı etkinliği ile birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşarak Karagöz ve Hacivat’ın deniz hikayelerine ve kahramanlara dokunacak.

Etkinlikler, bütünüyle ücretsiz. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri