Denizli’nin futbol tarihi Forum Çamlık’ta

09 Haziran 2015 Salı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) 50’nci yıl etkinlikleri kapsamında Denizli şubesi anlamlı bir etkinliğe imza atıyor. “Geçmişten günümüze denizli futbol tarihi” isimli fotoğraf sergisi, izleyenleri spor tarihimizde bir yolculuğa çıkaracak

denizlinin-futbol-tarihi-forum-camlikta

Türkiye futbolunda elli yıllık bir geçmişe sahip olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, 50’nci yılını ülke genelindeki şubeleriyle çeşitli etkinliklerle kutluyor. Denizli Futbol Antrenörleri Derneği de daha önce Denizli futboluna hizmet etmiş duayenlerin arşivlerinde bulunan fotoğrafları derleyerek bir sergi ile izleyici karşısına çıkarıyor.

Aralarında İnanç Toker, Av.Çetin Şahan, Ali Uğur Tezel, Fahri Ergür, Ali Rıza Kirişçi, Dündar Göçgün, Prof Dr. Önder Göçgün, İlhan Göbekçi, Mehmet İbanoğlu, Şeref Varol, Osman Esen, Türkay Arkadaş  gibi  daha bir çok spor adamının anılarda kalan fotoğraflarının sergileneceği sergi Forum Çamlık’ta 10 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de açılacak.

Tüfad Denizli Başkanı Bülent Fil, “Tüm sporseverleri bu özel etkinliğe davet ediyoruz” dedi. “Denizli futbolunda bir farkındalık yaratma ve gelecekte daha güçlü bir Denizli futbolu için biz de dernek olarak bir katkı koymak adına antrenör arkadaşlarımızla çalışıyoruz.” diyerek bu etkinliğe önemli destek olan Forum Çamlık yönetiminin duyarlılığına da teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri