Denizlispor yöneticileri Forum Çamlık’ı ziyaret etti

08 Eylül 2016 Perşembe

Denizlispor yöneticileri, Forum Çamlık'ta dünyanın dört bir yanına seyahat eden Denizlili Mehmet Han’ın fotoğraf sergisini ziyaret etti

denizlispor-yoneticileri-forum-camliki-ziyaret-etti

Sri Lanka’dan Küba’ya, Peru'dan Vietnam'a kadar dünyanın tüm kıtalarında onlarca ülkeyi gezen Denizlili Mehmet Han'ın Forum Çamlık'taki fotoğraf sergisi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Serginin son ziyaretçileri arasında Denizlispor yöneticileri de vardı.


Sergiyi gezen Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, yöneticiler Ali Fırat, Taner Atilla ve Necip İrdem, Mehmet Han ile sohbet etme fırsatı da buldu. Ziyaretten sonra açıklama yapan yöneticiler, Denizli ruhunu dünyanın dört bir yanına götüren Han'ı çalışmalarından dolayı tebrik etti.


Her fotoğrafına Denizli’ye özel objeler ekleyen Han, Denizlispor’un renklerini de fotoğraflarında dalgalandırıyor. 11 Eylül'e kadar sürecek sergide Peru, Vietnam, ABD ve Avrupa’da çekilen onlarca fotoğraf bir araya geliyor. Hollanda doğumlu Mehmet Han’ın çocukluğu Denizli’de geçmiş. Halen Hollanda’da galvaniz ustası olarak çalışan Mehmet Han, fırsat buldukça dünyanın farklı köşelerine tek başına seyahat ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri