Derimod Türkiye’de 100 mağazaya ulaştı

03 Aralık 2015 Perşembe

Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncüsü Derimod, doğduğu ülkede büyümeye devam ediyor. Stil sahibi koleksiyonlarını kadın ve erkek ayakkabı severler ile buluşturan marka, Türkiye’deki 100’üncü, dünya çapında 120’inci mağazasını Anadolu Yakası’nın en merkezi alışveriş merkezlerinden biri olan Akasya AVM’de açtı

derimod-turkiyede-100-magazaya-ulasti

Derinin asaletini bugünün trendleri ile bir araya getiren Derimod, Akasya AVM’deki yeni mağazasının kapılarını ayakkabı tutkunlarına açtı. Dünya ayakkabı modasına ışık tutan koleksiyonlarını İstanbullular ile buluşturan Derimod, yeni mağazası ile Türkiye’de 100, globalde 120 mağazaya ulaştı.

Akasya AVM’nin -1’inci katında yer alan Derimod mağazasında, her tarza uygun ve şıklıkları ile göz dolduran ayakkabılardan, tasarımları ile fark yaratan deri ceketlere ve aksesuarlara kadar trendy koleksiyonlar, stil sahibi müşterilerin beğenisine sunuluyor.


Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim; “Akasya AVM mağazamız, bizim için çok özel bir mağaza oldu. Anadolu yakasının en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan bu Akasya AVM’de bir mağazamız olması için müşterilerimizden çok talep aldık. Elbette bu talepleri göz ardı etmedik ve mağazamızı açtık. Türkiye’nin dört bir yanında ürünlerimizi kullanıcılarımızla buluşturmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan Derimod, gelecek dönemde Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da büyümeyi sürdürerek ismini yabancı ülkelerde duyurmaya ve Derimod kalitesini yabancı kullanıcılarıyla buluşturmaya devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri