Derinin en şık hali Matraş şimdi de Akasya AVM’de

12 Mart 2014 Çarşamba

Deride kalite ve ustalığın imzası Matraş, 14’üncü mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı

derinin-en-sik-hali-matras-simdi-de-akasya-avmde

Birbirinden şık ayakkabı, çanta, ceket ve aksesuarları moda severlerle buluşturan Matraş’ın yeni mağazasının açılışı büyük bir ilgiyle karşılandı. Üstelik Matraş’ta birçok üründe yüzde 70’e varan sezon sonu indirimi devam ediyor.

Deride kalite ve ustalığın imzası olan Matraş, Türkiye’deki mağaza sayısını artırmaya hızla devam ediyor. 14’üncü mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açan Matraş’ın yeni mağazası ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Birbirinden şık ayakkabı, çanta, ceket, cüzdan, kemer ve hediyelik eşyaların ziyaretçilerle buluştuğu mağazanın açılışı moda severler tarafından ilgiyle karşılandı.

Derinin en şık hali Matraş en yeni ve en çok ilgi gören tasarımlarını bu mağazada sergiliyor. Üstelik tüm Matraş mağazalarında yüzde 70’e varan sezon sonu indirimi devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri