BMD’nin yeni başkanı belli oldu

26 Şubat 2013 Salı

Türkiye’nin önde gelen markalarını çatısı altında toplayan Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) yeni yönetimi belli oldu. BMD’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan seçildi

bmdnin-yeni-baskani-belli-oldu

Divan Başkanlığı’nı Abdullah Kiğılı’nın yaptığı seçimli olağan genel kurula dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Tek liste ile gidilen seçimlerde 2 yıllık dönem için yeni yönetim kurulu belirlenirken, Başkanlık görevini üstlenen Hüseyin Doğan, Yılmaz Yılmaz’a ve Yönetim Kurulu’na yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Marka ekonomisi sektörü geleceğe taşıyacak
Doğan konuşmasında, yoğun bir çalışma döneminin kendilerini beklediğini belirterek bir yandan mevcut etkinlikleri sürdüreceklerini, öte yandan marka ekonomisini öne çıkararak sektörü daha da ileriye taşıyan yeni projelere imza atacaklarını söyledi.

BMD’nin, ülkemizi 2023 yılına kadar bölge ve dünya modasına yön veren konuma taşımayı, İstanbul’u ise ‘markalar merkezi’ haline getirmeyi hedeflediğini vurgulayan Doğan, “Orta ve uzun vadeli hedefleri yakalayabilmemiz için özellikle marka ekonomisine yönelik, markalarımızın yurtdışında yaygınlığını, daha etkin yer almasını sağlayacak çalışmalar büyük önem taşıyor. Türkiye’nin markalı ekonomiye dönüşümünde önemli bir faktör olan yurtdışı mağazalaşma faaliyetlerinde önemli atılımlar olmasını bekliyoruz. Yeni dönemde markalarımızın bu konuda daha da etkin olması için çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

Genel Kurulun sonunda Hüseyin Doğan, Yılmaz Yılmaz’a teşekkür plaketi verdi.

2013-2015 arasında görev yapacak BMD Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Hüseyin Doğan - Ramsey
Mehmet Ziylan - Ziylan Grup
Serdar Sunay - Boyner Holding
Sami Kariyo - Penti
Jaklin Güner - Flo/Polarıs
Ahmet Said Kavurmacı - Aydınlı Group
Cüneyt Yavuz - Mavi
Sinan Öncel - Twigy
Sedef Orman - Derimod
Burak Çelet - Desa
Mete Sönmez - Faik Sönmez
Aslı Karadeniz - Boyner Mağazacılık
Hilal Suerdem - Kiğılı
Semih Saraçoğlu - Opmar Optik
Oya Sener - Fiba Perakende Grubu
Ayşen Zamanpur - Sılk&Cashmere
Fatih Akbacakoğlu - Ayakkabı Dünyası
İsmail Kutlu - Gizia
Namık Ziyal - Batik
Ramazan Kaya -Saat&Saat
Ahmet Coşkun - Süvari
Necdet Ayaydın - Aydınlı/Miroglio
Yavuz Eroğlu - Colin's
Emre Akyiğit - Collezione
Ömer Taviloğlu - Mudo
Tolga Tatari - Markafoni
Mustafa Kamar - Roberto Bravo
Osman Arar - Damat
Volkan Atik - Avva
Özlem İkiışık - Beta


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri