YZB’ye “Geleceğin Marketi” damga vurdu

17 Nisan 2015 Cuma

Perakendenin dinamiklerini bir araya toplayan ve her sene kendini geliştirmeye devam eden Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı, 7’nci kez düzenlendi

yzbye-gelecegin-marketi-damga-vurdu

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) katkılarıyla düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) organizasyonu 15-16 Nisan günleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Perakendeci, üretici ve tedarikçi olmak üzere yaklaşık olarak 2 bin kişiyi buluşturan organizasyonun bu seneki teması “Teknoloji”ydi.

Teknoloji konusunun her yönüyle ele alındığı organizasyonda, farklı şirket gruplarından önemli isimler hazırladıkları sunumları katılımcılarla paylaştı. Perakendenin gelecekteki halini göstermek adına Üçge Şirketler Grubu tarafından hazırlanan “Geleceğin Marketi” konseptiyse organizasyona damga vurdu. Perakende sektörünün geleceğini katılımcılara gösteren konsept, perakendecilerin dikkatini çekti. Kullanılabilecek tüm teknolojilerin yerinde görüldüğü, perakendeye artı değerin nasıl katılacağının anlatıldığı konseptte kullanılan teknolojiyle nelerin kolaylaşacağı Üçge çalışanları tarafından katılımcılara aktarıldı.

Organizasyonun ikinci gününde yer alan “Perakendenin En Başarılı Fikirleri Ödül Töreni”nde TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, Üçge’yi özellikle tebrik etti. Üçge Elektronik Pazarlama ve Satış Direktörü Orhan Ataç’ı sahneye davet ederek plaket takdim eden Başkan Altunbilek, “Böylesine güzel bir projenin hayata geçirilmesinde gerçekten çok fedakarca çalışan Üçge Ailesi'ne Perakendenin En Başarılı Fikirleri Yarışması'nın final töreninde ana salonda bir teşekkür etmek istedik. Kendilerini bu çalışmalarından ötürü tekrar tebrik ediyorum ve emekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Plaketi almak üzere sahneye çıkan Orhan Ataç,  orada bulunan ekibini de sahneye davet etti. Projeyi ilk duydukları andan bu yana ekibiyle birlikte büyük bir heyecan yaşadıklarını dile getiren Ataç, “Bu proje için 800 kişilik bir ekip seferber oldu. Yönetim Kurulu bize gelerek böyle bir projeden bahsetti. Projeyi duyar duymaz harekete geçen Üçge Şirketler Grubu’ndaki her isim aklına gelen her detayı bizimle paylaştı ve ortaya böyle bir ortak proje çıktı. Çözüm ortaklarımızın projelerinden de yararlandığımız “Geleceğin Marketi” konsepti, büyük bir çalışmanın sonucu. Bugün burada bu plaketi almaktan ve yerel zincirlerimiz için bu çalışmayı yapmış olan ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri