Dersler başlamadan önce Oasis'e

02 Şubat 2016 Salı

Oasis Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinin son haftası her yaştan çocuğa hitap edecek birbirinden eğlenceli atölyeler düzenliyor

dersler-baslamadan-once-oasise

Bodrum’un simgelerinden biri haline gelen Oasis Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde çocuklara eğlenerek öğrenecekleri ve motor becerilerini geliştirecekleri birbirinden renkli aktivite programı hazırladı. Tatilin son haftasında gerçekleşecek olan çocuk atölyeleri, 3-6 Şubat günleri arasında gerçekleşecek.


6-14 yaş grubunun katılabileceği atölyelerde çocuklar, evlerinde kullanabilecekleri farklı formlara sahip kokulu sabunlar üretecek, özel killerle seramik çalışmaları ve istedikleri deseni uygulayabilecekleri ebru sanatını gerçekleştirecek. Etkinliğin son günü 6 Şubat’ta düzenlenecek “Parmak Kukla Atölyesi”yle de çocuklar birbirinden eğlenceli karakter kuklalar yaparak tatilin son günlerinin tadını doyasıya çıkaracak.


Dört gün sürecek sömestr etkinlikleri boyunca okul öncesi çocuklar ise kum boyama ve resim atölyelerinde yeteneklerini sergileyecek. Oasis Alışveriş Merkezinde,14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.


Oasis Çocuk Atölyeleri Programı:
• 3 Şubat 2016Çarşamba  14.00 – 17.00  : Seramik Atölyeis
• 4 Şubat 2016Perşembe  14.00 – 17.00 : Sabun Yapım Atölyesi
• 5 Şubat 2016Cuma  14.00 – 17.00 : Ebru Atölyesi
• 6 Şubat 2016 Cumartesi 14.00 – 17.00 : Parmak Kuklalar Atölyesi


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri