Desa, 72’nci mağazası ile Cevahir’de

07 Kasım 2012 Çarşamba

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa, yeni mağazasını İstanbul Cevahir AVM’de açtı. Mağaza sayısını böylece 72’ye çıkaran Desa, deri giyimden tekstil ürünlerine, ayakkabıdan çanta ve aksesuara kadar geniş bir ürün yelpazesi ile AVM ziyaretçileriyle buluşuyor

desa-72nci-magazasi-ile-cevahirde

Desa, yoğun talep üzerine artık Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazasıyla deri ve moda severlerle bir araya geliyor. Desa; 2012-2013 sonbahar - kış yeni sezon koleksiyonlarında üç tema ile kendini gösteriyor.

İngiliz, Osmanlı ve Bizans kültürlerinden ilham alınarak hazırlanan ve İngilizlerin spor giyim tarzıyla, İstanbul’un kültürü ve tarihini harmanlayan ana koleksiyon, “East Meets West”, “Grey Mists on the Bosphorus” ve “Byzantine Glow” adında üç temadan oluşuyor.

7 gün 24 saat alışveriş
Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınıyorsanız, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat alışveriş yapma fırsatını kaçırmayın. Desa markasının tüm ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve doya doya alışveriş yapabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri