Desa ile 60’lı yıllara dönüş

27 Şubat 2013 Çarşamba

Desa’nın 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu 60’lı yılların Fransız modasını günümüze taşıyor. Yeni sezonun oldukça şık, albenili ve iddialı tasarımları şimdiden Desa vitrinlerini süslüyor

desa-ile-60li-yillara-donus

2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 60 ve 70’li yılların Fransız modasına hakim sade ama zarif, etkileyici ama abartılı olmayan, coşkulu ama dingin tarzı, Desa kadınına ilham oluyor. Desa, 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda üç farklı temaya yer veriyor.

60’ların sonu, 70’lerin başı Fransız jet set yaşam stilinin günümüz alışkanlıkları ile harmanlanmasından doğan unutulmaz anlardan ilham alınarak hazırlanan 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun ana teması ‘IconicMoments’…  Fransız stili, Saint Tropez, Provence ve CoteD’azur’a göndermelerin yapıldığı ana koleksiyon, ‘RevivalLuxury’, ‘DayDreaming’ ve ‘Blue Breeze’ adında üç temadan oluşuyor.

RevialLuxury ile lüks yeniden şekilleniyor
‘RevivalLuxury’ temasında Saint Tropez’in ışıltılı atmosferi kadınları içine çekiyor. Asil lacivert ve beyazın yanında derin kırmızı ile dans eden parlak taba tonları zarif kesimli ceket ve pantolonlarda vücut buluyor. Lüksün yeniden şekillendiği üst kalitede deri işçiliği ile elde edilen çantalar, dinamik ve modern bir çizgide şekilleniyor.

Rahatlık, ferahlık ve romantizm: ‘DayDreaming’
En belirgin özelliği ‘dinginlik’ olan ‘DayDreaming’ temasında; rahatlığın, ferahlığın, romantizmin ön planda olduğu şeker pembeleri, nil yeşilleri, pastel sarı, lila gibi huzur veren renkler klasik siyah ve bej tonları ile yorumlanıyor.  

Deniz kokusu, yumuşak ve sıcak dokunuş ‘Blue Breeze’
Denize öykünme, denizin kokusu, meltemin tende bıraktığı yumuşak ve sıcak dokunuş… ‘Blue Breeze’ temasında CoteD’Azur sahillerde yelkenli bir tekneyle minik bir gezinti üzerine, belirgin renk kurgusunda parlak sarı, Fransız stili beji, beyaz tonları ve turkuaz renkleri hakim…Çizgili desenlerin ifadesinin net bir biçimde sunulduğu “Blue Breeze” temasında rahat kesimli ceketler, şortlar, elbiseler, kolsuz gömlekler, büyük shopperlar, ya da küçük messenger tarzı çantalar deniz temalı sandaletlerle birlikte kullanılıyor.

Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. Yenilenen tasarımıyla Desa markasının tüm ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve doya doya sezon alışverişinizi yapabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri