Desa ile deri ceket zamanı

11 Nisan 2013 Perşembe

Kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan deri ceketleriyle modaya yeni akımlar sunan Desa, yeni sezonda birbirinden farklı renk skalasıyla, deri ceketlere yepyeni bir yorum katıyor

desa-ile-deri-ceket-zamani

Desa, 2013 ilkbahar yaz sezonu için tasarladığı ve her kadının tarzına uygun son derece şık ve kullanışlı deri ceketlerle sezona damgasını vuruyor. Bu sezon deri ceketler renk cümbüşüne dönerken Bej, yeşil, altın sarısı ve sarının tonları farklı bir imaj çizilmesini sağlıyor.

Aventürin yeşili ince süet ceket yeni sezonun ”in” tasarımlarından… Provence’nin pastoral panoramasına gönderme yapan tasarım, volanlı yakası ile taze ilkbahar esintisini andırıyor. Uçuş uçuş bir ceket havası ayrıca özgürlük ve ferahlığı da beraberinde getiriyor. Baharın yüzünüzü ısıtan ilk güneşinden ilham alan sarı tonlarındaki kolları Truva tarzı olan tasarım ise; 0,3 mm’lik ince deri olarak kendini gösteriyor. Sezonun iddialı tasarımlarından biri olan altın sarısı deri ceket ise; altın çağı şıklığını sunuyor. Yumuşak deri ile yapılmış, fit bir kalıba sahip ayrıca altın kaplama zincir detayları ile zenginleştirilmiş bej deri ceketi, şık bir davetten, gündüz rahatlığına kadar kolaylıkla kombinlenebilecek tarzda.

Ayrıca alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri