Desa yeni yılı ışıltılı karşılıyor

21 Kasım 2012 Çarşamba

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa’nın yeni yıl ürünleri oldukça iddialı ve şık. Yeni yılı parlayan bir ihtişamla karşılayan Desa, rugan deri ceketler, kürkler, zımbalı gece ayakkabıları, ışıltılı gece çantaları ve bordo rengin kendini gösterdiği şık gece ayakkabıları ile 2013 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor

desa-yeni-yili-isiltili-karsiliyor

Lüks giyim markası Desa, özellikle siyah, bordo ve yeşil renklerin hakim olduğu yılbaşı ayakkabı koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Yılbaşı gecesi tüm kıyafetlerinizle rahatça kombinleyebileceğiniz şık gece ayakkabıları her kadının zarafetini de tamamlıyor.

Kıyafetleri tamamlayan ve yeni sezona damgasını vuran deri ceketler ise, yeni yılın vazgeçilmez tasarımları arasında bulunuyor. Yakasında zımba detaylı deri ceketler dünya moda trendlerini yakından hissettiriyor. Tasarımlarıyla ve kalitesiyle deri ceketlerde farkını ortaya koyan Desa, 2013 yılını karşılarken yılbaşı gecesine farklı bir tarz ile imza atıyor.

Öte yandan alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatına da sahip.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri