Desa’dan 60’lı yıllara dokunuş

26 Nisan 2013 Cuma

Kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan parçalarıyla modaya yeni akımlar sunan Desa, 60’lı yılların büyük grafik desenlerinden esinlenerek transparan malzemenin deri ile karıştırılarak kullanıldığı çantalarla, minimal tarzı benimseyen kadınların beğenisine sunuyor

desadan-60li-yillara-dokunus

Moda trendlerini yakından takip eden şehirli kadınların yeni tercihi; grafik desenli şeffaf çantalar… Şık ve minimal tarzı benimseyen kadınlar, yeni sezonda 60’lı yılların büyük grafik desenleriyle moda trendlerini yakından takip ediyor.

Siyah beyazın, sarı ve konyak rengi ile dengelendiği büyük grafik desenli çantalar, 60’lı yılların pop kültürünü, enerjisini ve ruhunu günümüze taşıyor. Üç farklı ölçüde Desa vitrinlerini süsleyen çantalarda kullanım rahatlığı da ön planda bulunuyor. Çantaların sapları ise ayarlanabilir ve uzun sap alternatifleriyle dikkat çekiyor.

Öte yandan alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri