Desa’dan deri yaka trendi

15 Kasım 2012 Perşembe

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa’nın 2012-2013 sonbahar - kış sezon aksesuarlarında ön plana çıkan “deri yaka”, kıyafetlerinize deri dokunuşu getiriyor

desadan-deri-yaka-trendi

Lüks giyim markası Desa, 2012-2013 sonbahar - kış yeni sezon koleksiyonunda yeni bir aksesuara imza atıyor. Bebe ya da sivri yaka olarak tasarlanan deri yakalar, tamamen şıklık hedefli olarak sezonun öne çıkan ürünleri arasında.

Özellikle maskülen tarzı bütünleyen deri yakalar, aynı zamanda romantik bir tarzı da bebe yaka şekliyle yakalıyor. Yeni sezonda gömlek ya da yakasız bir tişört ile tamamlayacağınız deri yakalar, ister gece ister gündüz tüm kıyafetlerinizi tamamlayacak.

Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilir. Desa markasının tüm 2012-2013 sonbahar - kış deri yaka ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve sezon alışverişinizi yapabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri