Desa’dan puslu bir kış

11 Ekim 2012 Perşembe

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa’nın 2012-2013 sonbahar kış sezon koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunuluyor. Yeni sezonda oldukça dikkat çeken “Misty Greys Of Bosphorus” teması ile Boğaz’ın gri, yeşil ve bordo tonlarını Desa’nın çanta, ayakkabı, aksesuar, çizme ve tekstil tasarımlarında hissedebilirsiniz

desadan-puslu-bir-kis

Lüks giyim markası Desa, 2012-2013 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonlarında farklı temalarla kendini gösteriyor. İngiliz, Osmanlı ve Bizans kültürlerinden ilham alınarak hazırlanan ve İngilizlerin spor giyim tarzıyla, İstanbul’un kültürü ve tarihini harmanlayan ana koleksiyonlar oldukça iddialı.

Boğazın büyüleyici kış renklerini temasına taşıyarak oluşturduğu “Misty Greys Of Bosphors” teması,  yumuşak gri, orman yeşili ve derin mavi tonlarında İngiliz giyim tarzının esintilerini yansıtıyor. Oxford tarzı ayakkabılardan ilham alınarak kurgulanan tema Osmanlının zenginlikleri ile birlikte uzak geçmişin hazinelerini modern hayatın içine taşıyor. Bu koleksiyonun içinde yer alan trençkotlar, eldivenler, uzun çizmeler, clutchlar, yeşil kısa botlar, gri tonları en iyi şekilde yansıtan yün etekler ve deri ceketler de Boğaz’ın gizemli havasını sergiliyor.

Desa, 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu ile kadınları farklı kültürleri bir arada yaşatan tasarımların dünyasına sokuyor. Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilir. Desa markasının tüm 2012-2013 sonbahar kış ürün gruplarını detaylı olarak incelemek ve sezon alışverişi yapmak mümkün.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri