Desa’yla hafta sonu tatil keyfi

21 Mayıs 2013 Salı

Desa ilkbahar-yaz sezonunda hafta sonu için planlar yapan herkese “Weekender” Seyahat çantasını sunuyor. Özellikle erkeklerin tercih ettiği seyahat çantası, el işçiliği ve malzeme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Kısa iş gezileri ve hafta sonu tatilleri için erkeklerin yeni yol arkadaşı tüm Desa mağazalarında ve desa.com.tr adresinde

desayla-hafta-sonu-tatil-keyfi

Desa Deri Weekender Seyahat Çantası, geleneksel el işçiliği ve en kaliteli malzemelerin birleşimi ile dikkat çekiyor. Çift saplı, önde kemer detaylı deri çantanın ayarlanabilen uzun askısı rahat taşınmasını sağlayarak hafta sonu tatilleri için ideal.

Özellikle erkeklerin tercih ettiği kısa iş gezileri ya da hafta sonu tatilleri için ideal olan Weekender seyahat çantaları hem şık hem de oldukça kullanışlı. Seyahate çıkmadan önce Desa mağazasına uğramaya vakit bulamayanlar, www.desa.com.tr online satış mağazasından “Weekender” seyahat çantasını sipariş verebilir.

Uzun yıllar keyifle giyilen ve kullanılan, kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan parçalarıyla modaya yön veren Desa, 2013 ilkbahar-yaz koleksiyonlarıyla erkeklerin ihtiyaçlarını seyahat çantaları ile karşılıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri