Diadermine’den kadınlara 2 güzel haber

15 Şubat 2017 Çarşamba

Cilt bakım markası Diadermine hem kadınların kırışıklıklarını giderecek hem de sosyal sorumluluk projesi olarak kadınların meslek sahibi olabilmelerine destek sağlayacak

diadermineden-kadinlara-2-guzel-haber

110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, şimdi zamanın cilde yaptığı olumsuz etkilere meydan okuyan bir formül geliştirdi: LIFT+ SuperFiller serisi… Kırışıklık karşıtı gündüz ve gece kremleri ile bir süper serumdan oluşan seri, toplam 16 bilimsel çalışmanın, 6 yıl süren araştırmaların ve 477 tüketici testinin ürünü… Seriye ait gündüz kremi ve süper serum ile hazırlanan çok özel setler ise Watsons işbirliği ile Diadermine Akademi’de meslek sahibi olmak isteyen kadınlara eğitim sağlamak ve Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencilerinin Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda sosyal sorumluluk eğitimleri almalarına katkıda bulunmak için hayata geçirilen “Kadınlar ve Gençler Güçlensin, Destek Sensin” projesine yardım sağlıyor.

 

2 güçlü yaşlanma karşıtı etki bir arada

Cilt yaşlanması ciltteki farklı değişimler sonucu meydana geliyor. Bunların en önemlisi, ciltteki kolajenoluşumunun yavaşlayıp kolajen ağının zayıflaması… Bu durum, kırışıklık oluşumuna ve sıkılık kaybına neden oluyor. İkincisi ise cildin doğal hyaluronik asit depolarının azalması ile cilt dokusunun zayıflaması. Diadermine tarafından geliştirilen LIFT+ SuperFiller serisi, bu durumu engellemek için 2 güçlü yaşlanma karşıtı etkiyi bir araya getiriyor. Kırışıklıkları dolduruyor, sıkılaştırıyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor. Normal, kuru ve hassas ciltler için ideal olan ürün serisi, özellikle 30-50 yaş arası kadınlara öneriliyor. LIFT+ SuperFiller serisi; ipeksi, yoğun ve besleyici dokusu ile de fark yaratıyor.

 

Uzun süreli sıkılaştırıcı etki

Diadermine LIFT+ SuperFiller serisininpro-kolajen içeren güçlü formülü, kolajen üretimini desteklemek ve daha sıkı bir cilt oluşturmak için en önemli kolajenlerin yoğunluğunu artırmaya yardımcı oluyor.

 

Cildi yeniden yapılandırıp dolduruyor

LIFT+ SuperFiller’damikro-enjekte hyaluronik asit, küçük damlalarla cilde nüfuz ederek tıpkı profesyonel enjeksiyon gibi kırışıklıkları doldurucu etki yapıyor. Yapısında bulunan yüzde 5 hyaluron, 24 saat boyunca cilt yüzeyine hyaluronik asit sağlayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

 

Diadermine Lift+ SuperFiller serisi, 3 farklı üründen oluşuyor

*Lift+ SuperFiller Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi

Kırışıklıkları doldurup, cildi sıkılaştırıp, yüz hatlarını belirginleştiriyor. Böylece cilt pürüzsüzleşirken, dolgu etkisi sayesinde kırışıklıkların görünümü de azalıyor.

 

*Lift+ SuperFiller Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi

Cildiniz siz uyurken yenilenme sürecine giriyor. Bu yüzden gelişmiş cilt bakımı ve gençleşme tedavisi için en ideal zaman gece. Lift+ SuperFiller Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi ile her kullanımdan sonra cildiniz derinlemesine yenileniyor; daha parlak, dolgun ve genç bir görünüm kazanıyor.

 

*Lift+ SuperFiller Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Süper Serum

Gözle görülür sonuçlar için her gün cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza günlük bakımkreminizin altına uygulamanız gerekiyor. Sonuç mükemmel görünen bir cilt oluyor.

 

Sosyal sorumluluk projesine destek için özel setler var

LIFT+ SuperFiller serisininTürkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons’ın mağazalarında satılan çok özel setleri ise Watsons, Diadermine ve Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliği ile gerçekleştirilen “Kadınlar ve Gençler Güçlensin, Destek Sensin” projesine yardım sağlıyor. Proje kapsamında, meslek sahibi olmak isteyen kadınlaraDiadermine Akademi’de eğitim veriliyor. Kursiyerler ayrıca eğitim sonrası Watsons ve Henkel’de çalışma fırsatı da elde edebiliyor. Bunun yanı sıra Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencilerinin de Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda sosyal sorumluluk eğitimleri almalarına katkıda bulunuluyor. Diadermine’in sadece Watsons mağazalarında satışa sunulan Lift+ SuperFiller serisine ait özel setlerindenalarak siz de bu projeye destek olabilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri