Didem Soydan ve Umut Eker 12 Aralık'ta Kent Meydanı AVM'de

09 Aralık 2015 Çarşamba

Kent Meydanı AVM Aralık ayında da birçok etkinlik ile kendinden çok söz ettirecek

didem-soydan-ve-umut-eker-12-aralikta-kent-meydani-avmde

12 Aralık Cumartesi günü ünlü model Didem Soydan ile ünlülerin stil danışmanı Umut Eker'i ağırlayacak olan Kent Meydanı AVM'nin "Hayatına Stil Kat" etkinliği - 2 Çarşı Katı'nda yapılacak.


Tüm AVM ziyaretçilerinin ücretsiz izleyebileceği etkinlikte 2016 kış ve yaz modalarını değerlendirecek olan ikili, aynı zamanda vücut tiplerine göre giyim stilleri, en sık yapılan moda hataları gibi birçok konu hakkında bilgi verecek ve ziyaretçilerin merak ettikleri soruları cevaplayacak.


Modellik kariyerine 2004 yılında La Russie defilesiyle adım atan ve bugüne dek Türkiye’nin en önemli modacıları ve markaları ile çalışma fırsatı bulan Didem Soydan ve model, stil danışmanı ve aynı zamanda tasarımcı olan Umut Eker'i bir araya getirecek olan etkinlik saat 15.00'de başlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri