Disney Live yeniden Ankara’da

04 Ekim 2013 Cuma

“Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” Kentpark işbirliğiyle Ankara’ya geliyor

disney-live-yeniden-ankarada

Kentpark, 16-27 Ekim günleri arasında minik ziyaretçilerini ünlü çizgi film kahramanlarıyla bir araya getiriyor. 

Müzikal gösteri Kentpark’ta kurulacak olan Disney Live! Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Mickey Mouse ve arkadaşları, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin kahramanlarıyla gösteri sunuyor. Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde, Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanı sıra, dünyada ilk defa Türkiye’den Sezen Aksu’nun bestelediği Kenan Doğulu’nun yorumladığı “Çakkıdı” parçası da yer alıyor.

Mickey, Minnie, Donald’la Goofy, Ariel, Sebastian’la Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney kahramanının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” içerdiği olumlu mesajlar, interaktif aktiviteler, müzik ve hikayeler ile yardımlaşma, paylaşma duygularını aktarırken özellikle 2-12 yaş arasındaki çocukların psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.

Gösterinin biletleri Biletix satış noktaları ve www.biletix.com adresinde.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri