Disney prenses ve korsanlar partisi Forum İstanbul’da

11 Ocak 2013 Cuma

Bu yarıyıl tatilinde çocuklar Forum İstanbul’da eğlenceye doyacak. Disney dünyasının birbirinden güzel Prensesleri ile Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları ile harika bir eğlence minik ziyaretçileri bekliyor

disney-prenses-ve-korsanlar-partisi-forum-istanbulda

Forum İstanbul, bu yarıyıl tatilinde de yine çocuklar için eğlence dolu bir konsept hazırladı. Forum İstanbul, Disney dünyasının hayranlık uyandıran prensesleri ile Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları’nı ağırlıyor.

Prensesler ve korsanlarla eğlence dolu günler 1 - 10 Şubat günlerinde her gün 12.00 – 19.00 saatleri arası Forum İstanbul’da olacak. Eğlencelerin yapılacağı alan Disney Prensesler ile Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları olmak üzere iki farklı tema üzerine kurulu olacak. Dileyen çocuklar prenseslerin büyülü dünyasında eğlencenin tadını çıkarırken, dileyenler korsanlarla macera dolu dünyalar keşfedecek.

Taç ve mücevher ilekorsan bandı ve bileklik yapımı atölyeleri, video oyunları ve kum boyama gibi etkinliklerin yanı sıra yarışmalar ve oyunlarla hareketlenecek sömestir şenliğinde, temalı fotoğraf köşesinde de çocuklar prenses ve korsanlarla birlikte poz verebilecek. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri