Diyetisyen Doğa Peksever Agora’daydı

06 Nisan 2015 Pazartesi

Her hafta Cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, Nisan ayında alanında uzman konuklarla ziyaretçilerini buluşturmaya devam edecek

diyetisyen-doga-peksever-agoradaydi

Nisan ayının ilk sohbetinde Diyetisyen Doğa Peksever Agora Sohbetleri takipçileriyle yaza girerken hızlı ve sağlıklı zayıflamanın ipuçlarını paylaştı.

Peksever; yaz ayları yaklaşırken hızlı ve sağlıklı kilo vermek isteyen dinleyicilere, dengeli ve sık öğünlerle beslenmeleri gerektiğini vurgularken önemli olanın hangi yiyecekten ne kadar tükettikleri olduğunu belirtti. Başkaları için hazırlanan diyet reçetelerini uygulamamaları gerektiğinin ve herkesin metabolizmasına, yaşına cinsiyetine göre bir diyet programı hazırlandığının altını çizen Peksever, bol tahıllı ve lifli ürünler tüketmenin metabolizmayı hızlandırdığını ve vücudumuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olduğunu iletti.

Detoks hakkında yanlış bilinenlerden de bahseden Doğa Peksever, dışardan alınan sebze ve meyve sularının detoksa yaramadığını, detoksu amaçlıyorsak yeşil yapraklı sebzeleri, lifli meyveleri ve yemeklerde soğan ve sarımsak tüketmemiz gerektiğini sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri