Dockers, sonbaharın modası olacak

05 Ağustos 2014 Salı

Dockers®’ın yepyeni tasarımı Fillmore Khaki pantolonlar erkekler için yeni klasik olmaya aday. Fillmore ile rafine şıklık ve gündelik giyim hiç olmadığı kadar birbirine yaklaşıyor. Eylül ayından itibaren mağazalarda yer almaya başlayacak Fillmore’lar ile bu sonbaharda da şıklık Dockers’ta olacak

dockers-sonbaharin-modasi-olacak

Dockers®’ın 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda yer alan Fillmore Khaki pantolonlar günlük giyim ve rafine şıklık arasındaki çizgiyi daha önce hiç olmadığı kadar belirsizleştiriyor. Fillmore Khaki, erkekler için yeni klasik olmaya aday. Chino’lar ve formel giyimin erkekleri kendilerine çeken tüm özellikleri, Fillmore Khaki’de bütünleşiyor. Dockers®ın San Francisco’lu köklerine gönderme niteliği taşıyan estetik rahatlık Fillmore Khaki’de zirveye çıkıyor. Fillmore’lar, Eylül ayından itibaren mağazalarda olacak.

İş bu kez biraz daha ‘ciddi’
Fillmore Khaki, Dockers® Alpha Khaki ile aynı kalite özelliklerine sahip fakat belki biraz daha ‘ciddi’. Dockers® Global Dizayn Kıdemli Başkan Yardımcısı Doug Conklyn'e göre, “Fillmore, bugüne kadar görülmemiş çok yönlülük özelliği ile erkeklerin kişisel tarzına mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Kendinizi beklemediğiniz anda ortasında bulabileceğiniz özel anlara uygun stili ile bu ürün, Dockers® marka ruhunun somut bir örneği. Dockers®, bir toplantı, iş görüşmesi, davet ya da randevu gibi bu tarz anların keyfini zahmetsizce çıkarmayı sağlayan özgüveni ifade ediyor. Dockers® Fillmore stilden ve konfordan taviz vermeden, ‘smart’ ve güçlü bir görünüme sahip olmak demek.”

Çok yönlü kullanıma uygun
Fillmore Khaki’ler bu sonbaharda dünyanın her yerindeki stil sahibi erkeklerin gardırobuna gururla ekleyeceği parçalar olacak. Bu yeni model, farklı kesim ve kumaşlardan seçenekleri ile çok yönlü kullanıma uygun. Bu sayede, hem şık hem de spor parçalar ile kolayca kombinleyebiliyor. Fillmore’lar genel olarak mavi ve gri tonlarının ağırlığında.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri