Dockers şortlar konfor çıtasını yükseltiyor

18 Haziran 2014 Çarşamba

Yaz aylarının en çok tercih edilen giysisi şortlar, bu sene Dockers imzasını taşıyor. Dockers’ın ünlü ve benzersiz rahatlığı şortlara da yansıyor. Bu sezon ilk kez sunulan Alpha şortlar ise tatilin ve şehir yaşamının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor

dockers-sortlar-konfor-citasini-yukseltiyor

Dockers şortlar, bu yaz özgürleştiriyor. Rahat bir giysi olan şortu bile daha rahat kılmayı başaran Dockers, şıklıktan da ödün vermiyor.

Dockers Kargo ve Chino şortların yanı sıra bu yaz ilk kez koleksiyonuna kattığı Alpha şortlarla da yazın keyfini çıkaracak beylere yepyeni alternatifler sunuyor.

Bu sezonun modasına uygun olarak tasarlanan Dockers şortlar renkli kamuflaj desenler ve büyük ekoseler de dahil olmak üzere sayısız alternatif sunuyor. Dockers’ın şort koleksiyonunda hafif kumaşlar, dokuma ketenler, keten karışımı yumuşak materyaller ve madras kumaşlar öne çıkıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri