Dockers yeni sezonu karşılıyor

04 Eylül 2013 Çarşamba

Dockers® Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonunda konfor ve şıklığı buluşturmayı amaçlayan kreasyonlar tasarlıyor

dockers-yeni-sezonu-karsiliyor

Dockers® Sonbahar/Kış 2013 ürün çeşitleri, hem dayanıklı hem de zarif tasarımlar sunmayı amaçlıyor. Tasarımlar ev ve ofis ortamında aynı rahatlığı yaşatmak için oluşturulurken, uyumlu görünümden de taviz vermiyor.

Dockers® Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu için taşlama ve apre tekniklerinin yanı sıra sezona özgü doku ve desen trendlerini de kullandı. Hem günlük hem de şık tasarımlar tasarlayan Dockers®, ürünlerini geniş bir yelpazede sunuyor.

Dockers® Alpha Koleksiyonu
Dockers® tasarım ekibi, Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu’nda Alpha Khaki’nin değişken giyim yaklaşımını genişletiyor ve Dockers® Alpha koleksiyonunu sunuyor. Koleksiyonun amacı, rahatlığı ve denim ruhunu, khakinin ince ve nazik estetiği ile birleştirmek.

Dockers® SF Koleksiyonu
Hem dar hem de oturan kesim seçenekleriyle Dockers® SF Khaki pantolonlar, farklı desenlerdeki yün kumaşlardan üretiliyor. Üretilen koleksiyonda amaç, erkek fiziğini mümkün olan biçimde tamamlamak. Ayrıca tasarımlar yumuşak ve gündelik bir görünümde sunuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri