Doğa Koleji’nin Babalar Günü etkinlikleri Meydan Merter’de

13 Haziran 2013 Perşembe

16 Haziran Pazar günü saat 10.00’dan itibaren tüm çocukların babalarını alıp Meydan Merter’e gideceği renkli etkinlikler, Doğa Koleji tarafından düzenleniyor

doga-kolejinin-babalar-gunu-etkinlikleri-meydan-merterde

Meydan Merter’in evsahipliğinde, Doğa Koleji’nin babalar ve çocukları için gerçekleştireceği etkinlikler arasında “Minik Eller Kahramanları İçin Tasarlıyor” - Babaya özel karton kravat ve papyon tasarımı, Benim Babam En İyi Baba / En Güçlü Baba / En Oyunsever Baba / En Güldüren Baba / En Sportif Baba kategorisinden hangisine giriyor diye karar veren çocuklar babalarının en sevdikleri yönlerini anlatıp bunu diplomalandıracak.

Ayrıca aile fotoğrafları için resim çerçevesi tasarlayıp bunları renkli mukavvalarla şekillendirerek, isimlerinin baş harflerini yazacaklar. Sonra da hem renkleri tanıyıp babalarına ait tasarımları armağan edecekler.

Bunun yanında Meydan Merter’deki standların yanında babaların çocuklarıyla fotoğraf çektirebilecekleri dekoratif bir pano olacak, bu panonun üzerinde sevgi sözcükleri olacak. Babalar Günü’nün hatırası olacak bu özel fotoğraf, Meydan Merter anısı olarak çocukların albümünde en anlamlı anı olarak yerini alacak.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “Çocukları babalarıyla yeteneklerin konuşturulacağı farklı ve eğlenceli bir güne bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri